Odhad nemovitosti

Určení ceny je klíčovým bodem při prodeji nemovitosti. Proto pro své klienty vypracovávám podrobnou tržní analýzu. Díky analýze dokážeme stanovit reálné rozmezí, za které lze nemovitost prodat. Na základě získaných informací společně nastavíme celkovou strategii prodeje. Můžete mít skvělé fotky, home staging, videa, půdorysy, ale se špatnou cenou je Vám to všechno k ničemu.

Pro správné stanovení ceny používám komplexní metodu. Porovnávám  celou řadu aspektů. Nespoléhám se pouze na porovnání předražených nabídek na realitních serverech, kde jsou z 90 % zastoupeny nabídky s vysněnými cenami prodávajícíh, které neodrážejí reálnou situaci na trhu. Díky své pozici mám přístup k celé řadě již prodaných nemovitostí, které mi slouží k určení reálné ceny.

Správně nastavená cena Vám ušetří čas! Neznehodnotí Váš dům hned na začátku prodeje. Podle statistik je největší sledovanost nemovitostí v prvních týdnech po zveřejnění na trhu. Nedopustím, aby Váš dům dostal hned nálepku „předražený“. Prodat za nejvyšší možnou cenu můžeme pouze v prvních týdnech. S časem klesá zájem a tím pádem i cena.

Chcete znát tržní cenu Vaší nemovitosti?

Jméno
Příjmení
e-mail
telefon
typ nemovitosti
vlastnictví
stav
dispozice
výměra
adresa nemovitosti
Poznámka
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a pět 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Co vás zajímá?

Neváhejte mne kontaktovat

Bc. Nelly Čada Wernischová

RE/MAX Air

Májová 48

350 02 Cheb

E: nelly.cadawernischova@re-max.cz

T: +420 778 487 951

.

.

.

.

.

.

Kdo jsem?

Jsem certifikovaná realitní makléřka z Chebu. Svým klientům pomáhám výhodně prodat, koupit či investovat do nemovitostí. V oboru působím od roku 2017 pod úspěšnou a mezinárodní firmou RE/MAX. Mým mottem je: Potřeby klienta jsou pro mě na prvním místě!