Další služby

Zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB)

Podle nové legislativy má každý, kdo chce pronajímat či prodávat svou nemovitost povinnost novým majitelům předložit při prodeji energetický štítek budovy. Pomohu Vám za výhodnou cenu zpracovat, abyste s tím neměli starosti.

Daňové přiznání

Od listopadu 2016 platí daň z nabytí nemovitosti kupující. Tento krok za ně velmi ráda provedu, aby měli jistotu, že neudělají chybu. Stejně tak Vám ráda poradím při přípavě daňového přiznání k dani z příjmu z prodeje Vaší nemovitosti.

Optimalizace nákladů na energie

Ve spolupráci s OptimalEnergy.cz jsem schopná Vám bezplatně zpracovat kalkulaci Vašich nákladů na vytápění a osvětlení nemovitosti, na jejímž základě můžeme společně vybrat nejoptimálnější řešení pro Vás i Vaši nemovitost. Nabízíme i řešení úspory za vodu instalací tzv. perlátorů, či instalaci led zářivek a žárovek.

Odhad nemovitosti pro dědické řízení

Potřebujete odhad nemovitosti pro dědické řízení? Neváhejte se na mne obrátit ani s tímto požadavkem. A navíc Vám mohu pomoci Vaši nemovitost výhodně prodat.

Internetová aukce nemovitostí

Prodáváte si nemovitost sami, ale nevíte, jak vybrat mezi množstvím vážných zájemců tak, abyste nikoho neurazili? Udělám pro Vás aukci Vaší nemovitosti a docílím toho, abyste ji prodali tomu, kdo nabídne nejvíce, tak, aby se nikdo necítil ukřivděný.

Co vás zajímá?

Neváhejte mne kontaktovat

Bc. Nelly Čada Wernischová

RE/MAX Air

Májová 48

350 02 Cheb

E: nelly.cadawernischova@re-max.cz

T: +420 778 487 951

.

.

.

.

.

.

Kdo jsem?

Jsem certifikovaná realitní makléřka z Chebu. Svým klientům pomáhám výhodně prodat, koupit či investovat do nemovitostí. V oboru působím od roku 2017 pod úspěšnou a mezinárodní firmou RE/MAX. Mým mottem je: Potřeby klienta jsou pro mě na prvním místě!