O mně

Jsem certifikovaná realitní makléřka z Chebu. Svým klientům pomáhám výhodně prodat a koupit nemovitosti či do nich investovat. V oboru se pohybuji od roku 2017. Pracuji pro úspěšnou mezinárodní firmou RE/MAX.

Primárně zastupuji prodávající, své služby však ráda poskytnu i kupujícím. Umím dosáhnout nejvyšší možné ceny na trhu. Zároveň Vás budu o každém svém kroku informovat. Budete tak mít dokonalý přehled o tom, co se právě děje. Vy přitom klidně můžete zůstat doma se svými blízkými nebo se věnovat své práci.

Pro klienty prodávající

Spokojenost mých klientů je pro mne na prvním místě! Proto jim poskytuji ty nejkvalitnější realitní služby. Se mnou se už nebudete muset dále stresovat zbytečným vyřizováním a papírováním.

Vaši nemovitost kvalitně nafotím. Na internetu a v dalších propagačních materiálech tak maximálně zaujme potencionální kupce. Pro Vaši nemovitost vytvořím virtuální prohlídky. Zhotovím dispoziční plánky. Potencionální kupci tak budou mít dokonalý přehled o Vaší nemovitosti. Od začátku budou vědět, jaké pokoje jsou průchozí, kde jsou okna a dveře, rozvody elektřiny... Dokážu tak maximálně eliminovat počet zbytečných prohlídek a přivedu až bonitní kupce, kteří o Vaši nemovitost prokáží skutečný zájem.

Provádím cílenou propagaci Vaší nemovitosti tak, abych oslovila přesně stanovenou cílovou skupinu. Zhotovím veškeré propagační materiály (letáky do vývěsek, letáčky pro roznos v místě prodeje, plachty). Zajistím cílenou propagaci Vaší nemovitosti na své firemní stránce na Facebooku.

Když si mne vyberete jako partnera pro prodej, zajistím Vám kvalitní právní ošetření prodeje, advokátní úschovu kupní ceny nemovitosti. Podám za Vás návrh na vklad vlastnického práva na katastr nemovitostí. Zajistím přepis energií na nového majitele. Pomohu Vám s daňovým přiznáním. Zajistím Vám zhotovení Průkazu energetické náročnosti budovy, odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení, optimalizaci nákladů na energie.

Pro potencionální kupující Vaší nemovitosti jsem navíc ve spolupráci s našimi hypotečními makléři GEPARD FINANCE schopná zařídit i výhodné financování nemovitosti. To výrazně usnadňuje a urychluje průběh prodeje.

Pro klienty kupující

Pomáhám s nákupem domů a bytů. Jako nezávislý odborník hodnotím jednotlivé nabídky na trhu, vyjednávám lepší podmínky a dohlížím na celou transakci po právní stránce. Nabídnu Vám různé varianty řešení, umožním Vám udělat správné rozhodnutí při nákupu nemovitosti.

V mé práci je pro mne nejdůležitější spokojený klient, který se ke mně bude vracet. Proto kdykoli budete potřebovat pomoc v oblasti realit, obraťte se na mne. Neváhejte mne doporučit svým příbuzným a známým.

U mě budete jako v bavlnce!

Co vás zajímá?

Neváhejte mne kontaktovat

Bc. Nelly Čada Wernischová

RE/MAX Air

Májová 48

350 02 Cheb

E: nelly.cadawernischova@re-max.cz

T: +420 778 487 951

.

.

.

.

.

.

Kdo jsem?

Jsem certifikovaná realitní makléřka z Chebu. Svým klientům pomáhám výhodně prodat, koupit či investovat do nemovitostí. V oboru působím od roku 2017 pod úspěšnou a mezinárodní firmou RE/MAX. Mým mottem je: Potřeby klienta jsou pro mě na prvním místě!